Dzień dobry Mili,

przychylam się do twierdzenia, że jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana; u mnie nadszedł czas na kolejną.

Zmiana szaty graficznej, a przede wszystkim adresu strony – z kogelmogel.net na maszagrander.pl, – wymusiła przerwę w pisaniu. Miało być szybko, a wyszło jak zawsze (dlatego kocham prawa Murphy’ego;)).
Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i troskliwe pytania co też się u mnie dzieje; ogromnie to miłe i motywujące (aż mi skrzydła urosły! vide fotka). Niniejszym oświadczam, że wszystko w porządku, bloga nie zawieszam (wprost przeciwnie), a, poza kwestiami technicznymi, przyznam się, że potrzebowałam czasu na pisanie poza nim. O szczegółach dam Wam znać w stosownym czasie.

Parę słów co, jak i dlaczego: cóż, na blogu jak w domu. Lubię raz po raz coś odświeżyć, zmienić, przemalować, przestawić meble, zaszaleć z wystrojem okien. Ot, takie hobby. Mam je po mamie, córka ma po mnie. Natomiast adres strony zmieniłam wskutek zabawnych, ostatnimi czasy nieco już irytujących nieporozumień: mój blog brany był bowiem za kulinarny lub powiązany z filmem o tym samym tytule.
Maszą zostałam dawno temu, gdy ktoś zdrobnił w ten sposób moje imię, twierdząc, że jest bardziej „uśmiechnięte”. Zawsze mi się podobało, postanowiłam więc niedawno do niego wrócić, oficjalnie podpisując się tak po raz pierwszy w „Przekroju”.

Na blogu pojawiła się nowa rubryka: „gościnnie”. Niebawem znajdziecie w niej pierwsze felietony, począwszy od cyklu nie tylko dla motocyklistów pt. „Pod kaskiem między uszami”. Podane z dużą dawką poczucia humoru, bywa, że i czarnego, przemyślenia Doyara, wielbiciela dwóch kółek, dla którego motocyklizm stanowi swoisty trening uważności.

Kolejna nowość, za którą z radością dziękuję tym z Was, którzy mnie na nią namawiali: zapraszam do zapisywania się do NEWSLETTERA, w którym od września będę informować m.in. o nowych artykułach. Nie musicie obawiać się spamu; zbyt go nie cierpię, by Wam takowy fundować;)

Czytajcie, komentujcie, piszcie – formularz kontaktowy znajduje się u dołu głównej strony DZIEŃ DOBRY. Jeśli nie chcecie korzystać z formularza, piszcie na adres: kontakt(at)maszagrander.pl.

Buziaki:)
Wasza Masza

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *